skip to Main Content

Kripto Sesli Haber | Elon Musk'ın, McDonald's'a Dogecoin'i (DOGE) Kabul Etme TeklifiElon Musk, McDonald’s’a Dogecoin’i (DOGE) Kabul Etme Teklifinin Hâlâ ‘%100’ Açık Olduğunu Söyledi
Elon Musk, Dogecoin’i (DOGE) kabul etmesi durumunda McDonald’s’a teklif hakkında yorum yapıyor

U.Today’in resmi izni ile yayınlanmıştır orijinal metni okumak için bağlantıyı tıklayın
https://u.today/elon-musk-says-offer-to-mcdonalds-on-accepting-dogecoin-doge-still-100-open ( Haberler, Fiyat Analizi, Ticaret Rehberi, Kripto )
_______________________________________________________________________
Tesla’nın CEO’su ve bir Dogecoin destekçisi olan Elon Musk , McDonald’s’ın Dogecoin’i bir ödeme şekli olarak kabul etmesi koşuluyla, televizyonda canlı bir yemek yeme fikrine hâlâ açık olduğunu söyledi.
Her şey fast food devi McDonald’s’ın Twitter’da “Neyi kaçırdım?” diye sormasıyla başladı. Tesla CEO’su, “Oh, merhaba, lol” diye yanıtladı. UX/UI’den ve Dogecoin’de grafik tasarımcıdan “DogeDesigner” daha sonra Musk’a McDonald’s’a Dogecoin’i kabul etme konusundaki ilk teklifinin hala açık olup olmadığını sordu ve multimilyarder “100” emojisiyle yanıt verdi.
DogeDesigner daha sonra resmi tanıtıcısında “Hey McDonald’s, Bay Tweet elonmusk’un bu teklifi hala açık,” diye tweet attı.
Gönderi, Twitter’da birkaç yanıt aldı ve bazıları, fast food zincirinin Dogecoin’i kabul etmeyi yeniden değerlendireceğine dair iyimserliğini dile getirdi. U.Today tarafından bildirildiği üzere Musk, Ocak 2022’de McDonald’s Dogecoin’i kabul ederse televizyonda mutlu bir yemek yemeye istekli olacağını belirtmişti. Mutlu bir yemek, restoran zincirinin sunduğu ana yemek, garnitür ve içecek içeren çocuklar için bir kombinasyondur.
Musk’ın gönderisine tepki olarak McDonald’s, Tesla’yı “Grimacecoin” adlı uydurma bir kripto para birimini kabul etmeye teşvik etti. Pek çok kişi Musk’ın McDonald’s’ı Dogecoin’i kabul etmeye ikna etme kampanyasının bu bayat şakadan sonra sona erdiğine inanıyordu, ancak en son Twitter konuşmaları bunun henüz bitmediğini gösteriyor olabilir. Dogecoin fiyat hareketi Dogecoin, Elon Musk’ın geçen yıl Ekim ayında Twitter’ı satın aldığını duyurmasının ardından %150’den fazla yükseldi ve piyasa değerine göre ilk 10 kripto para birimi arasına yeniden girmesine neden oldu. Fiyatı düşmesine rağmen Dogecoin, piyasa değeri açısından en büyük 9. kripto para birimi olarak sıralanarak ilk 10’da kalmaya devam ediyor.
Yazma sırasında Dogecoin, son 24 saat içinde marjinal bir düşüşle 0,0856 dolardan işlem görüyordu.
_______________________________________________________________________
Dogecoin (DOGE), Baby Doge Swap, Baby Doge, kripto paralar ile ilgili, son dakika haberleri, analizleri, yorumları bu kanalda bulabilirsiniz, bir sonraki Dogecoin (DOGE), Baby Doge, haberini kaçırmamak, için lütfen abone olun.
dogecoin haberleri, doge son dakika, dogecoin son dakika haberi, doge yakım haberleri, doge yakım, doge nereden alınır, doge stake
_______________________________________________________________________

Sorumluluk Reddi, Bu videoda verilen bilgiler yatırım tavsiyesi değildir,
finansal tavsiye, ticaret tavsiyesi değildir, yalnızca bilgi amaçlıdır,
video içeriğinin hiçbirini yatırım tavsiyesi olarak değerlendirmemelisiniz.
Lütfen herhangi bir yatırım kararı vermeden önce mali danışmanınızdan bilgi alın.

#kriptoseslihaber

source

Back To Top