skip to Main Content

Axie Infinity AXS Coin Araştırması HOLD Yapılır mı#altcoin #hold #axscoin
Axie Infinity AXS Coin Araştırması HOLD Yapılır mı
Günümüzde pek çok blockchain oyunu, ulaşılamayacak gibi görünen farklı oyun türünün çılgınca vaatleriyle piyasaya sürülüyor.
Bu videoda, her sözü yerine getirilen ve Axie Infinity olan bir madeni parayı keşfedeceğiz.
Axie infinity, balta adı verilen ,canavarları toplama, yükseltme ve onlarla savaşma merkezli bir oyundur.
Oyun ilk bakışta pokemon gibi görünebilir ama bundan daha fazlası var. Üremeniz var, bu yüzden nadir özelliklere sahip iki baltanız varsa, bunları yeni bir baltaya aktarabilirsiniz
Her axie’nin farklı yetenekleri vardır ve galibiyetlerinizi topladığınızda lider tablolarına çıkabilir ve ödüller kazanabilirsiniz.
Ayrıca, kara oynanışı ve bahis gibi piyasaya sürülecek birkaç özelliğe sahipsiniz.
Kara oynanışı ile satın aldığınız araziyi özelleştirebilir ve düşmanlara karşı savaşabilir ve ayrıca arkadaşınızı ziyaret edebilirsiniz
Stake etme ile AXS’yi tutmak için para kazanabilir ve oyunun yönetiminde yer alabilirsiniz. Bu, sahip olduğunuz her birine sahip olduğunuz ve size özgü bir blockchain oyunu olduğu için, bu aynı zamanda kopyalanmayı da ortadan kaldırır ve ayrıca 2 milyon dolardan fazla hacmi ve 7.000’den fazla oyuncuyla birlikte axs lerinizi pazarında satabilirsiniz.
Hepsi bu kadar değil, birkaç dolar kazanmak isteyenler için aldığınız her damlayı satabilirsiniz; sadece axie veya arazi değil. Bu, esasen kazanmak için oynamasını sağlar, çünkü aldığınız öğelerin neredeyse tamamını oynayabilir ve satabilirsiniz.

Kripto Dünyam Telegram
https://t.me/kriptodunyamgroup

Binance Global Üye Olmak İçin :
https://bit.ly/2KSX9dg

Binance Türkiyeye Üye Olmak İçin :
https://bit.ly/3o3Sbsp

Bittrex Borsasına Üye Olmak İçin :
https://bit.ly/39tB0MS

Bitpanda Borsasına Üye Olmak İçin:
https://bit.ly/2IKCOGw

source

Back To Top